Στελέχη
1. Αλκίνοος Μπούκουρας: ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΠΟΥΚ.ΑΛ.
2. Κυρά Φροσύνη: Αντιπρόεδρος ΜΠΟΥΚ.ΑΛ.
3. Βούδας Σακυαμούνης: Υποψήφιος Υπουργός Διαγαλαξιακών Υποθέσεων
4. Αριστοκράτης Καλαμάριας: Υποψήφιος Υπουργός Savoir Vivre
5. Poseidwnas Lorentzos: Υποψήφιος Υπουργός Οικονομικών & Αλιείας
6. Bunny Lola: Υποψήφια Υπουργός Κχκχκχκχκχκχκχ
7. Pligomeni Mpekatsa: Υποψήφια Υπουργός Ανωτερότητας
8. Άγγελος Αλεξάνδρου: Υποψήφιος Υπουργός Ανδρικής Ομορφιάς
9. Afroditi Nyarlathotep: Υποψήφια Υπουργός Κθουλικών Θεμάτων
10. Nieve Negra: Υποψήφια Υπουργός Παέγιας
11. Corina Cornflake: Υποψήφια Υπουργός Φαντασίας και Περιβγάλλοντος
12. Κόκορας Κλασάτος: Υποψήφιος Υπουργός Οργανισμού Προσλήψεων Καλλίγραμμων Ναυαγωσωστριών
13. Μικρός Κινέζος: Υποψήφιος Υπουργός Ανάπτυξης Νέων Μεθόδων Παρασκευής Σούσι
14. Visual Inertia: Υποψήφια Υπουργός Ανίχνευσης & Εκμετάλλευσης Άχρηστων Προφίλ
15. Κόρη Σεμνή: Υποψήφια Υπουργός Σεμνότητας και Χαμηλοβλεψίας
16. Λέων Δελετόπουλος: Υποψήφιος Υπουργός Άνευ Χαρτοφυλακίου
17. Αφηρημένη Τέχνη: Υποψήφια Υπουργός Αφηρημάδας
18. Ερατώ Πούλου: Υποψήφια Υπουργός Μπούλων & Λοιπών Σεξουαλικών Βοηθημάτων
19. Βασίλισσα Βελισαρία: Υποψήφια Υπουργός Αισθήσεων & Παραισθήσεων
20. Alexander Ernst Richtofen: Υποψήφιος Υ.Πτ.Α.Με.Νος. (Υπουργός Πτωματικής Αεροδιανομής & Μεταφοράς Νόσων)
21. Ζαφειρία Βαρκαρόλα: Υποψήφια Υπουργός Τσιχλοφουσκικής Ανάπτυξης
22. Αρτύσιμη Τέχνη: Υποψήφια Υπουργός Καυλών Τεκνών
23. Giorgos Original: Υποψήφιος Υπουργός Επικοινωνίας & Ενημέρωσης
24. Μήτσος Νεκροθάφτης: Υποψήφιος Υπουργός Ξεχασμένων Προφίλ & Επαναταφής
25. Λούκας Ουρανοπερπατητής: Υποψήφιος Υπουργός Κατασκευής & Διανομής Φούξια Φωτόσπαθων
26. Ντελικανής Πειρατής: Προσωπική Φρουρά
27. Κλέρικος Κεντ: Προσωπική Φρουρά
28. Τρολλολάγνος Φεταχιστής: Προσωπική Φρουρά (Αφεντικό να με δείρει;)
29. Ελισάβετ Δρακουπούλου: Υποψήφια Υπουργός Μετάγγισης Αίματος
30. Νεκρή Νύφη: Υποψήφια Υπουργός Νέκρας
31. Γιάννης Παπαντωνίου: Υποψήφιος Υπουργός Παραπόνων
32. Τραβελ Λινγκ: Υποψήφιο Υπουργό Δικαιωμάτων Ούρησης Από Την Όρθια Θέση Στις Γυναικείες Τουαλέτες
33. Rockabillis Ulrich Heavymetal: Υποψήφιος Υπουργός Βαρυμεταλλικής
34. Δρακουλιάρης Συνταγματάρχης: Υποψήφιος Υπουργός Στράτευσης Νεαρών Βαμπίρ
35. ΑΗ Μεταλλινός Ηλεκτρονικός: Υποψήφιος Υπουργός Ηλεκτρονικής Μουσικής Δημιουργικότητας
36. Τζέσι Γουάιλ: Υποψήφια Υπουργός Αγριάδας
Επίσης:
37. Βιολέτα Ανθισμένη: Υποψήφια Υπουργός Κολυβοπαρασκευής & Σύζυγος του Προέδρου Αλκίνοου Μπούκουρα
38. Metalhead: Εξωτερικός Συνεργάτης - Κλητήρ